header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 JO12-2 Willem de Feijter
Taeke Mijnlieff
KG1 - CD
16:30 - 17:45 JO14-2 Charlotte Rigterink KG1 - AB
16:30 - 17:30 MO12-4 Lize van Iwaarden
Suze lien Grootenhaar
Anouk van der Linden
KG3 - AB
16:30 - 17:30 MO12-5 Thomas Groenveld
Diederik Groenveld
Anouk van der Linden
KG3 - CD
16:45 - 18:15 JO12-1 Ties Wentink
Koen Husmann
KG2 - CD
17:00 - 18:15 MO12-2 Anton van Gerwen KG2 - AB
17:30 - 18:30 MO14-3 Maaike Hendriks
Julia van der Neut
KG3 - AB
17:30 - 18:30 MO14-5 Maaike Hendriks
Fiene Schimmel
Lieve de Klein
KG3 - CD
17:45 - 19:15 JO16-1 Mats Maas
Christian Cavallet
KG1 - CD
17:45 - 19:15 MO12-1 Kathelijne Lanni
Anouk van der Linden
KG1 - AB
18:15 - 19:15 MO18-3 Maaike Hendriks KG2 - AB
18:15 - 19:15 MO18-4 Cees Chevalier KG2 - CD
18:30 - 19:30 MO14-4 Rende Damsté
Casper Honig
KG3 - CD
19:15 - 20:30 JO18-2 Anton van Gerwen KG1 - AB
19:15 - 20:15 MO16-3 David Honig KG2 - AB
19:15 - 20:15 MO16-4 Mats Maas KG2 - CD
19:15 - 20:30 MO18-2 Maaike Hendriks KG1 - CD
20:30 - 22:00 Trim1 KG1 - AB
20:30 - 22:00 Trim2 KG1 - CD
20:30 - 22:00 Trim3 KG2 - CD
20:45 - 21:45 Specialisatie Trainingsgroep KG2 - AB Sleeptraining
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:45 JO14-1 Julius van den Bosch KG2 - CD
16:30 - 17:45 MO14-2 Boris de Geus
Kiki Bakker
KG1 - CD
16:45 - 17:45 JO12-3 Robine Frederix
Cees Chevalier
Lara Slimani
KG2 - AB Veld roulatie
16:45 - 17:45 JO14-3 Cees Chevalier
Milou Rolfes
KG3 - AB Veld roulatie
16:45 - 17:45 MO12-3 Felice Frederix
Cees Chevalier
Emma Lind
KG1 - AB Veld roulatie
17:45 - 18:45 JO12-4 Pieter Bart Krouwel
Luuk Hierck
KG3 - AB
17:45 - 19:15 JO18-1 Cees Chevalier KG1 - AB
17:45 - 19:15 MO14-1 Pieter Rigterink KG2 - CD
17:45 - 19:15 MO16-1 Clinton van de Ven KG1 - CD
18:00 - 19:00 JO16-3 Dana Andriessen KG2 - AB
19:00 - 20:30 MO18-1 Maaike Hendriks
Daan van Nes
KG2 - AB
19:15 - 20:30 JO16-2 Dana Andriessen KG2 - CD
19:15 - 20:15 JO16-4 Dees Hovingh
Thijs Holwerda
KG1 - AB
19:15 - 20:30 MO16-2 Reinout Zwart
David Honig
KG1 - CD
20:30 - 22:30 D1 Clinton van de Ven KG1 - CD Veld roulatie
20:30 - 21:45 D30-1 Khai te Brake KG2 - AB Veld roulatie
20:30 - 22:30 H1 Michiel van der Meer KG1 - AB Veld roulatie
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 14:15 Funkey Trainingsgroep KG3
13:30 - 14:30 JO7-1 Dana Andriessen
Anouk van der Linden
KG1 - CD
13:30 - 14:30 JO7-2 Dana Andriessen
Anouk van der Linden
KG1 - CD
13:30 - 14:30 MO7-1 Dana Andriessen
Anouk van der Linden
KG1 - AB
13:30 - 14:30 MO7-2 Dana Andriessen
Anouk van der Linden
KG1 - AB
13:30 - 14:30 MO7-3 Dana Andriessen
Anouk van der Linden
KG1 - AB
13:30 - 14:30 MO7-4 Dana Andriessen
Anouk van der Linden
KG1 - AB
14:30 - 15:30 JO8-1 Dana Andriessen
Anouk van der Linden
KG1 - CD
14:30 - 15:30 JO8-2 Dana Andriessen
Anouk van der Linden
KG1 - CD
14:30 - 15:30 MO8-1 Dana Andriessen
Anouk van der Linden
KG1 - AB
14:30 - 15:30 MO8-2 Dana Andriessen
Anouk van der Linden
KG1 - AB
14:30 - 15:30 MO8-3 Dana Andriessen
Anouk van der Linden
KG1 - AB
14:30 - 15:30 MO8-4 Dana Andriessen
Anouk van der Linden
KG1 - AB
15:30 - 16:30 JO9-1 Anouk van der Linden
Dana Andriessen
KG1 - CD
15:30 - 16:30 JO9-2 Dana Andriessen
Anouk van der Linden
KG1 - CD
15:30 - 16:30 JO9-3 Dana Andriessen
Anouk van der Linden
KG1 - CD
15:30 - 16:30 MO9-1 Dana Andriessen
Anouk van der Linden
KG1 - AB
15:30 - 16:30 MO9-2 Dana Andriessen
Anouk van der Linden
KG1 - AB
15:30 - 16:30 MO9-3 Dana Andriessen
Anouk van der Linden
KG1 - AB
15:30 - 16:30 MO9-4 Dana Andriessen
Anouk van der Linden
KG1 - AB
16:30 - 17:30 Wisselkeeperstraining JJ Trainingsgroep KG3 - AB
16:30 - 17:30 JO10-1 Guus Verhiel
Dana Andriessen
Boudewijn Wals
KG2 - CD Roulatie
16:30 - 17:30 JO10-2 Thomas Kersten
Lucas Brants
Dana Andriessen
KG2 - CD Roulatie
16:30 - 17:30 MO10-1 Britt van Logtestijn
Isa Rehorst
Dana Andriessen
KG1 - AB Roulatie
16:30 - 17:30 MO10-2 Femke Koekoek
Ruby Broers
Dana Andriessen
KG1 - AB Roulatie
16:30 - 17:30 MO10-3 Evelien Leyh
Myron Boven
Dana Andriessen
KG1 - AB Roulatie
16:30 - 17:30 MO10-4 Dana Andriessen
Eva Langedijk
Keet Suyver
KG1 - AB Roulatie
16:30 - 18:00 MO12-1 Anouk van der Linden
Kathelijne Lanni
KG2 - AB
16:30 - 17:45 MO12-2 Charlotte Rigterink KG1 - CD
17:30 - 19:00 JO12-1 Ties Wentink
Koen Husmann
KG1 - AB
17:45 - 19:15 JO16-1 Mats Maas
Christian Cavallet
KG2 - CD
17:45 - 19:00 JO16-2 Dana Andriessen KG1 - CD
18:00 - 19:15 MO16-2 David Honig
Reinout Zwart
KG2 - AB
19:00 - 20:30 JO14-1 Julius van den Bosch KG1 - CD
19:00 - 20:30 MO14-1 Pieter Rigterink KG1 - AB
19:15 - 20:30 JO14-2 Charlotte Rigterink KG2 - AB
19:15 - 20:30 MO14-2 Kiki Bakker
Boris de Geus
KG2 - CD
19:15 - 20:15 MO16-3 Dana Andriessen KG3
19:15 - 20:15 MO16-4 Dana Andriessen KG3
20:30 - 22:00 D30-2 KG2 - CD Veld roulatie
20:30 - 22:00 DO25-1 KG3 - AB Veld roulatie
20:30 - 22:00 H30-2 KG1 - AB Veld roulatie
20:30 - 22:00 H30-3 KG1 - CD Veld roulatie
20:30 - 22:00 H45-2 KG2 - AB Veld roulatie
20:30 - 22:00 JO18-3 Pieter Rigterink KG3 - CD Veld roulatie
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Keepers 1 Trainingsgroep KG1 - AB
16:30 - 17:30 Keepers 2 Trainingsgroep KG1 - AB
16:30 - 17:30 JO12-1 Ties Wentink
Koen Husmann
KG1 - CD Kwaliteitsuurtje om de week
16:30 - 17:45 JO12-2 Willem de Feijter
Taeke Mijnlieff
KG2 - AB
17:00 - 18:00 JO16-3 Cees Chevalier KG3 - AB
17:00 - 18:00 JO16-4 Thijs Holwerda
Dees Hovingh
KG3 - CD
17:00 - 17:30 MO18-1 Maaike Hendriks KG1 - CD Kwaliteitsuurtje om de week
17:30 - 18:30 Keepers 3 Trainingsgroep KG1 - AB
17:30 - 19:00 MO16-1 Clinton van de Ven KG2 - CD
17:30 - 19:00 MO18-1 Maaike Hendriks KG1 - CD
17:45 - 19:15 JO18-1 Pieter Rigterink
Cees Chevalier
KG2 - AB
18:00 - 19:00 MO18-3 Dana Andriessen KG3
18:00 - 19:00 MO18-4 Dana Andriessen KG3
18:30 - 19:15 Keepers D1/H1 Trainingsgroep KG1 - AB
19:00 - 20:45 D1 Clinton van de Ven KG1
19:00 - 20:15 JO18-2 Anton van Gerwen KG2 - CD
19:15 - 20:30 MO18-2 Joost Sanders KG2 - AB
19:30 - 20:30 Keepers Veteranen Trainingsgroep KG3 - AB
20:30 - 22:30 H1 Michiel van der Meer KG1
20:30 - 21:45 H30-1 KG2 - AB
20:30 - 21:45 H45-1 KG2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 JO9-1 Anouk van der Linden KG1 - CD
15:30 - 16:30 JO9-2 Anouk van der Linden KG1 - CD
15:30 - 16:30 JO9-3 Anouk van der Linden KG1 - CD
15:30 - 16:30 MO9-1 Anouk van der Linden KG1 - AB
15:30 - 16:30 MO9-2 Anouk van der Linden KG1 - AB
15:30 - 16:30 MO9-3 KG1 - AB
15:30 - 16:30 MO9-4 KG1 - AB
16:30 - 17:30 JO10-1 Wendela van Kesteren
Guus Verhiel
Boudewijn Wals
KG1 - CD
16:30 - 17:30 JO10-2 Wendela van Kesteren
Thomas Kersten
Lucas Brants
KG1 - CD
16:30 - 17:30 JO12-3 Robine Frederix
Lara Slimani
KG3 - AB Veld roulatie
16:30 - 17:30 JO12-4 Pieter Bart Krouwel
Luuk Hierck
KG3 - CD Veld roulatie
16:30 - 17:30 MO10-1 Britt van Logtestijn
Dana Andriessen
Isa Rehorst
KG1 - AB
16:30 - 17:30 MO10-2 Dana Andriessen
Ruby Broers
Femke Koekoek
KG1 - AB
16:30 - 17:30 MO10-3 Evelien Leyh
Myron Boven
Dana Andriessen
KG1 - AB
16:30 - 17:30 MO10-4 Keet Suyver
Dana Andriessen
Eva Langedijk
KG1 - AB
16:30 - 17:30 MO12-4 Suze lien Grootenhaar
Lize van Iwaarden
KG2 - AB Veld roulatie
16:30 - 17:30 MO12-5 Diederik Groenveld
Thomas Groenveld
KG2 - CD Veld roulatie
17:30 - 18:30 JO14-3 Milou Rolfes KG2 - AB Veld roulatie
17:30 - 18:30 JO16-1 Mats Maas
Christian Cavallet
KG1 - AB Kwaliteitsuurtje om de week
17:30 - 18:30 MO12-1 Kathelijne Lanni
Anouk van der Linden
KG1 - AB Kwaliteitsuurtje om de week
17:30 - 18:30 MO12-3 Felice Frederix
Emma Lind
KG2 - CD Veld roulatie
17:30 - 18:30 MO14-3 Julia van der Neut
Amelie van den Herik
KG1 - CD Veld roulatie
17:30 - 18:30 MO14-4 Casper Honig
Rende Damsté
KG3 - AB Veld roulatie
17:30 - 18:30 MO14-5 Fiene Schimmel
Lieve de Klein
KG3 - CD Veld roulatie
18:30 - 19:30 JO14-1 Julius van den Bosch KG1 - AB Kwaliteitsuurtje om de week
18:30 - 19:30 JO18-1 Cees Chevalier KG1 - AB Kwaliteitsuurtje om de week
18:30 - 19:30 MO14-1 Pieter Rigterink KG1 - CD Kwaliteitsuurtje om de week
18:30 - 19:30 MO16-1 Clinton van de Ven KG1 - CD Kwaliteitsuurtje om de week
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 11:00 G-hockey KG4