header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

H30-3

Ondersteuning

Jordie Cornelissens
Captain
Mark Speetjens
Captain

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Spandersbosch H30-3 Naarden H30-4 0:00
Culemborg H30-2 Gooische H30-13 0:00
Shinty H30-3 Voordaan H30-6 0:00
Fletiomare H30-5 Maarssen H30-5 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Fletiomare H30-5 10 25 8 1 1
2 Naarden H30-4 10 25 8 1 1
3 Spandersbosch H30-3 10 18 5 3 2
4 Maarssen H30-5 10 17 5 2 3
5 Shinty H30-3 10 14 4 2 4
6 Voordaan H30-6 10 10 3 1 6
7 Gooische H30-13 10 3 0 3 7
8 Culemborg H30-2 10 1 0 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt MMHC Voordaan H30-6 n.n.b thuis
19 mrt Gooische Hockey Club H30-13 n.n.b uit
26 mrt Hockey Club Naarden H30-4 n.n.b thuis
2 apr MHC Fletiomare H30-5 n.n.b uit
16 apr 't Spandersbosch H30-3 n.n.b uit
23 apr CMHC H30-2 n.n.b thuis
14 mei MHV Maarssen H30-5 n.n.b thuis
21 mei MMHC Voordaan H30-6 n.n.b uit
4 jun Gooische Hockey Club H30-13 n.n.b thuis
11 jun Hockey Club Naarden H30-4 n.n.b uit
18 jun MHC Fletiomare H30-5 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Culemborg H30-2 Maarssen H30-5 (1-7)final
Spandersbosch H30-3 Shinty H30-3 (0-0)scheduled
Naarden H30-4 Gooische H30-13 (6-2)final
Fletiomare H30-5 Voordaan H30-6 (5-1)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Shinty H30-3 Culemborg H30-2 (2-1)final
Gooische H30-13 Fletiomare H30-5 (0-3)final
Voordaan H30-6 Spandersbosch H30-3 (1-2)final
Maarssen H30-5 Naarden H30-4 (0-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Culemborg H30-2 Voordaan H30-6 (0-1)final
Fletiomare H30-5 Naarden H30-4 (2-0)scheduled
Shinty H30-3 Maarssen H30-5 (2-2)final
Spandersbosch H30-3 Gooische H30-13 (1-0)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Voordaan H30-6 Shinty H30-3 (3-2)final
Maarssen H30-5 Fletiomare H30-5 (2-2)scheduled
Naarden H30-4 Spandersbosch H30-3 (1-1)scheduled
Gooische H30-13 Culemborg H30-2 (1-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Voordaan H30-6 Maarssen H30-5 (0-2)final
Culemborg H30-2 Naarden H30-4 (0-4)final
Shinty H30-3 Gooische H30-13 (2-1)scheduled
Spandersbosch H30-3 Fletiomare H30-5 (0-3)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Fletiomare H30-5 Culemborg H30-2 (6-0)final
Gooische H30-13 Voordaan H30-6 (1-1)final
Naarden H30-4 Shinty H30-3 (4-0)final
Spandersbosch H30-3 Maarssen H30-5 (1-3)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Culemborg H30-2 Spandersbosch H30-3 (0-4)final
Maarssen H30-5 Gooische H30-13 (1-0)final
Shinty H30-3 Fletiomare H30-5 (1-3)scheduled
Voordaan H30-6 Naarden H30-4 (0-3)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Maarssen H30-5 Culemborg H30-2 (2-1)final
Shinty H30-3 Spandersbosch H30-3 (0-1)final
Voordaan H30-6 Fletiomare H30-5 (0-8)scheduled
Gooische H30-13 Naarden H30-4 (0-2)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Naarden H30-4 Maarssen H30-5 (6-0)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Voordaan H30-6 Culemborg H30-2 (1-0)scheduled
Gooische H30-13 Spandersbosch H30-3 (1-1)final
Naarden H30-4 Fletiomare H30-5 (1-0)scheduled
Maarssen H30-5 Shinty H30-3 (0-2)final
DONDERDAG 1 DECEMBER 2022
Spandersbosch H30-3 Voordaan H30-6 (3-0)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Culemborg H30-2 Shinty H30-3 (1-3)final
Fletiomare H30-5 Gooische H30-13 (7-0)final