header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

H30-2

Ondersteuning

Wilfred Matser
Captain
Robert Wisman
Captain

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Hilversum H30-3 Shinty H30-2 0:00
Laren H30-4 Zwaluwen H30-1 0:00
Dorsteti H30-1 Gooische H30-8 0:00
Naarden H30-3 Maarssen H30-4 0:00
Fletiomare H30-3 Baarn H30-1 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Naarden H30-3 10 30 10 0 0
2 Baarn H30-1 10 25 8 1 1
3 Hilversum H30-3 10 20 6 2 2
4 Maarssen H30-4 10 18 6 0 4
5 Dorsteti H30-1 10 14 4 2 4
6 Kampong H30-4 10 12 4 0 6
7 Gooische H30-8 10 11 2 5 3
8 Shinty H30-2 10 9 3 0 7
9 Laren H30-4 10 6 1 3 6
10 Zwaluwen H30-1 10 6 1 3 6
11 Fletiomare H30-3 10 5 1 2 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt HMHC H30-3 n.n.b uit
19 mrt Larensche Mixed Hockey Club H30-4 n.n.b thuis
26 mrt Hockey Club Naarden H30-3 n.n.b uit
2 apr MHC Fletiomare H30-3 n.n.b thuis
16 apr Dorsteti H30-1 n.n.b uit
14 mei SV Kampong Hockey H30-4 n.n.b uit
21 mei Gooische Hockey Club H30-8 n.n.b thuis
4 jun Baarnse Mixed Hockey Vereniging H30-1 n.n.b uit
11 jun MHV Maarssen H30-4 n.n.b thuis
18 jun Zwaluwen Utrecht H30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Baarn H30-1 Fletiomare H30-3 (3-0)final
Gooische H30-8 Dorsteti H30-1 (5-2)final
Shinty H30-2 Hilversum H30-3 (1-2)final
Zwaluwen H30-1 Laren H30-4 (2-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Hilversum H30-3 Kampong H30-4 (4-0)final
Dorsteti H30-1 Baarn H30-1 (0-2)final
Fletiomare H30-3 Maarssen H30-4 (2-3)final
Laren H30-4 Shinty H30-2 (1-2)final
Naarden H30-3 Zwaluwen H30-1 (5-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Zwaluwen H30-1 Fletiomare H30-3 (4-2)final
Maarssen H30-4 Dorsteti H30-1 (0-1)final
Gooische H30-8 Kampong H30-4 (1-4)final
Laren H30-4 Hilversum H30-3 (0-1)final
Shinty H30-2 Naarden H30-3 (0-3)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Kampong H30-4 Baarn H30-1 (0-3)final
Hilversum H30-3 Gooische H30-8 (3-3)final
Naarden H30-3 Laren H30-4 (2-1)final
Dorsteti H30-1 Zwaluwen H30-1 (2-2)final
Fletiomare H30-3 Shinty H30-2 (1-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Shinty H30-2 Dorsteti H30-1 (1-2)final
Baarn H30-1 Gooische H30-8 (2-2)final
Laren H30-4 Fletiomare H30-3 (3-3)final
Naarden H30-3 Hilversum H30-3 (4-0)final
Maarssen H30-4 Kampong H30-4 (1-0)final
WOENSDAG 12 OKTOBER 2022
Hilversum H30-3 Baarn H30-1 (1-4)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Kampong H30-4 Zwaluwen H30-1 (4-0)final
Dorsteti H30-1 Laren H30-4 (1-2)final
Gooische H30-8 Maarssen H30-4 (1-4)final
Fletiomare H30-3 Naarden H30-3 (2-3)final
WOENSDAG 19 OKTOBER 2022
Maarssen H30-4 Naarden H30-3 (2-3)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Zwaluwen H30-1 Gooische H30-8 (1-1)final
Maarssen H30-4 Baarn H30-1 (2-3)final
Shinty H30-2 Kampong H30-4 (3-1)final
Fletiomare H30-3 Hilversum H30-3 (0-2)scheduled
Naarden H30-3 Dorsteti H30-1 (6-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Baarn H30-1 Zwaluwen H30-1 (1-0)scheduled
Hilversum H30-3 Maarssen H30-4 (5-0)final
Dorsteti H30-1 Fletiomare H30-3 (3-0)scheduled
Kampong H30-4 Laren H30-4 (3-1)final
Gooische H30-8 Shinty H30-2 (2-0)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Zwaluwen H30-1 Maarssen H30-4 (1-3)final
Laren H30-4 Gooische H30-8 (3-3)final
Shinty H30-2 Baarn H30-1 (0-4)final
Dorsteti H30-1 Hilversum H30-3 (3-3)scheduled
Naarden H30-3 Kampong H30-4 (6-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Kampong H30-4 Fletiomare H30-3 (1-0)final
Gooische H30-8 Naarden H30-3 (0-3)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Shinty H30-2 Zwaluwen H30-1 (3-2)final
Dorsteti H30-1 Kampong H30-4 (4-2)final
Laren H30-4 Maarssen H30-4 (1-2)final
Naarden H30-3 Baarn H30-1 (4-1)scheduled
Fletiomare H30-3 Gooische H30-8 (0-0)final
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Maarssen H30-4 Shinty H30-2 (2-0)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Baarn H30-1 Laren H30-4 (4-1)scheduled
Zwaluwen H30-1 Hilversum H30-3 (0-3)final